ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator
Jasnovidka Tatiana - veštenie, jasnovidectvo, tarot, očista duše a tela

Úvod

Veštenie, jasnovidectvo, mágia, tajomno to všetko ma zaujímalo až kam mi spomienky siahajú. Všetko bolo pre mňa čarovné a kúzelné. Neexistovalo nič, čo by sa nedalo dosiahnuť. Moja teória bola – nerozptyľovať sa myšlienkami typu – čo keby náhodou… Jednoducho keď to chcem urobiť, tak to aj urobím. Nezaoberala som sa dôsledkami. Častokrát sa mi to aj pekne vypomstilo a dnes mi je aj ľúto mojich rodičov, ktorí sa so mnou rozhodne nenudili. Pretože ak som niečo nemohla, potom som to rozhodne urobiť musela. Najviac ma zaujímali duchovia, mágia, kúzelné bytosti atď. Často krát sme sa s kamarátkami rozhodli vyvolávať duchov a plné očakávaní sme potom čakali čo sa bude diať. Nikdy sa nestalo vôbec nič, ale ako to chodí, kto čo hľadá, to vždy nájde. Začali sa mi diať zvláštne veci z ktorých som mala strach, no zároveň som sa cítila úžasne a mala som pocit, že nič nie je nemožné. Začala som počuť hlasy, vidieť postavy. Problém bol, že sa to dialo iba mne. Nikomu inému.

Keď som mala asi šestnásť rokov, začala sa k nám dostávať zakázaná literatúra a ja som mala silnú túžbu po niečom nepoznanom. Hneď som chcela všetko vyskúšať. Naberala som vedomosti zo všetkých dostupných zdrojov. Všetko bolo nové všetko som musela preskúmať. Vôbec ma nezaujímalo, či je to bezpečné. Čím nebezpečnejšie to vyzeralo, tým to bolo pre mňa lákavejšie. Mala som pocit, že musím všetkým dokázať, že svet o ktorom pochybujú – existuje. A tak som sa púšťala do stále väčších experimentov . Všetky cvičenia, ktoré boli v knihách popísané, som robila najprecíznejšie ako som len mohla. So sústredením a s predstavivosťou som nikdy problém nemala a preto išlo všetko ako po masle. Cítila som sa veľmi silná, veľmi dôležitá a patril mi celý svet….

Otvorila som sa silám o ktorých som nevedela vôbec nič! Zo začiatku bolo všetko super. Neskôr mi ale začalo prekážať, že mi nikto neverí. Je ťažké cítiť sa výnimočne, ak Vás ľudia stále spochybňujú. Začala som pochybovať o správnosti svojho správania a práve v tomto období sa okolo mňa začali diať zvláštne veci. Situácie, ktoré sa nedali logicky vysvetliť. Prežívala som hrôzostrašné okamžiky a prestala som to mať pod kontrolou. Pocit výnimočnosti, nahradil pocit strachu. Nedalo sa to nijako zastaviť. Keď ku nám prišli moje kamarátky, žiadna u nás nechcela ostať na noc. Každá jedna povedala, že sa bojí, že v tej izbe niečo je!

Nerada spomínam na toto obdobie. Bolo to obdobie plné hrôz. Nikdy som sa už necítila sama, stále som mala pocit že ma niekto, alebo niečo pozoruje. Už som nechcela mať s týmito silami nič spoločné. Chcela som mať kľud, lenže už to nešlo.

Ako sa hovorí – všetko so všetkým súvisí.

Čo sa mohlo pokaziť v mojom živote – čo bolo pre mňa dôležité, sa mi pokazilo. Začala som hľadať cesty ako si pomôcť. Ako sa vraví „Kto hľadá, ten nájde“ a tak i ja som po dlhej dobe hľadania našla tých správnych ľudí, ktorí mi pomohli. Ukázali mi ako zmeniť svoje myslenie vďaka introspekcii. Vyžadovalo si to (a stále vyžaduje) veľa disciplíny, štúdia, mnohých energetických cvičení, meditácii atď.

Ak by sa ma niekto opýtal či toto obdobie ľutujem, tak do istej miery áno avšak každá minca má dve strany a vďaka týmto skúsenostiam som sa mnohému naučila. Ešte aj dnes stále na sebe pracujem a každý deň mi prinesie nové uhly pohľadu, alebo nové zistenia.

Od roku 2001 som sa začala venovať tarotovým kartám, neskôr štúdiu regresnej terapie, meditačným cvičeniam, chiromantii, intuitívnemu poradenstvu a koučovaniu. Mnohé z týchto učení aj keď niektoré už iba teoreticky, stále používam pri svojej práci s tarotovými kartami. Moja práca sa však nekoncentruje iba na vykladanie kariet.

Snažím sa ľuďom pomáhať zobudiť svoje vnútorné ja. Ukázať ako môžu spoznať samého seba, ako vnútorne a duchovne rásť. Mnohí ľudia ku mne chodia kvôli konzultáciám, nie kvôli kartám. Učím ich ako sa vyrovnať so svojimi problémami a zároveň pochopiť prečo nastali. Naučiť sa dôverovať samému sebe a svojej budúcnosti. Osvojiť si metódy liečenia duše a zároveň tela. Objaviť svojho vnútorného majstra. Toto je môj cieľ.

Tieto súkromné stretnutia sú teraz dostupné prostredníctvom Messenger, WhatsApp, Skype, Zoom, Google Meet.

Viac informácii nájdete v sekcii často kladené otázky, alebo na podstránke cenník.

Regresné Terapie - Jasnovidka Tatiana
Magická veštiareň - Časopis - Jasnovidka Tatiana