ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Často kladené otázky

Môžem sa spýtať aj len jednu otázku? Áno, môžete. Cena za jednu otázku je 10,- eur.

Ale ja nepotrebujem celú hodinu, mne by stačila polhodina, robíte aj takto? Cena je za každú začatú hodinu, takže ak sa rozhodnete, že chcete využiť iba polhodinu a zaplatiť za celú hodinu, je to vaše rozhodnutie a ja ho rešpektujem.

V prípade, že by som nevyužil celú hodinu, ale iba polhodinu, môžem si tú polhodinu vybrať inokedy? Nie, nemôžete. Máte nárok na celú hodinu, táto hodina je vaša. To znamená, že v rámci hodiny na ktorú je dohodnutá konzultácia, môžete zatelefonovať, môžete zložiť a opätovne zatelefonovať, ale iba v rámci tej hodiny, na ktorú je dohodnutá konzultácia. Táto jedna hodina je vaša. Akonáhle zložíte telefón, alebo sa rozhodnete odísť, čas ktorý plynie v rámci vašej hodiny ešte môžete využiť, ale po konci tejto hodiny sa konzultácia končí. Napríklad ak sa dohodneme na 11:00 hod. – v rámci tejto hodiny, mi môžete zložiť, aj zavolať, prípadne odísť a opätovne zavolať. Ak odídete dajme tomu o 11:30, ale o 11:40 vás napadú dodatočné otázky, stále môžete zavolať, alebo prísť, ale ostáva vám z vašej hodiny už len 20 minút. Po 12:00 ste svoj čas vyčerpal.

Čo všetko dokážete predpovedať? Poviem Vám všetko, čo Vám povedia karty. 

Môžem sa pýtať aj na minulosť? Môžete.

Na čo sa môžem pýtať? Na všetko.

Aký je postup, keď sa chcem objednať? Na konzultáciu sa treba objednať telefonicky, nie formou SMS. Bolo by vhodné, aby ste si napísali zoznam otázok, na ktoré sa chcete opýtať, pretože aj keď si ľudia myslia, že vedia čo sa chcú pýtať, v návale informácii, ktoré dostanú, sa na polovicu vecí  zabudnú opýtať.

Odpovedáte aj na SMS správy? Nie. Ak niečo potrebujete, je potrebné aby ste sa so mnou kontaktovali telefonicky.

Ako to u Vás prebieha? Keď prídete, ponúknem vás kávičkou, alebo vodičkou, usadím vás, zamiešate si karty a potom už len budete počúvať výklad vami vybratých kariet. Keď skončím, môžete sa pýtať na čo len chcete.

Ako dlho trvá konzultácia? Všeobecný výklad trvá cca 10 minút a zbytok hodiny je určený pre vaše otázky, na ktoré chcete odpovede.

Môžem sa pýtať aj na ostatných ľudí? Áno, môžete. 

Môžem sa pýtať aj na zdravie rodičov? Áno môžete, ale každému odporúčam, aby sa pýtal iba na tie otázky, na ktoré je pripravený počuť odpovede. Väčšina ľudí si neuvedomuje, že životy iných ľudí, nemôžu ovplyvniť. Ak dostanú odpovede, ktoré nečakali, väčšinou ich to zlomí. Prestanú žiť svoj život a začnú čakať v utrpení. 

Hovoríte aj dĺžku života? Nie, nehovorím.

Ak Vám pošlem peniaze na účet, kedy dostanem termín? Najneskôr do druhého pracovného dňa po pripísaní platby na účet. Do doby než prebehne platba, uprednostňujem klientov, ktorým platba prebehla, prípadne prídu na osobnú konzultáciu. 

Ak Vám pošlem potvrdenie o tom, že platba bola poslaná, môžeme urobiť výklad aj hneď? Nie, výklad prebieha až po pripísaní platby na účet.

Môžu mať dve rozdielne veštice dva úplne iné výklady na to isté obdobie? Áno, môžu.

V prvom rade musím upozorniť na smutnú skutočnosť, že dnes si kdekto kúpi karty, začne vykladať a hneď je z neho takzvaný profesionál.

V druhom rade si treba uvedomiť, že veštenie vychádza z momentalneho vzoru správania sa. To znamená, že pokiaľ Vám poviem informácie, ktoré ste do tohto dňa nemali a na základe týchto informácii, zmeníte svoje myslenie, správanie, konanie, potom môžete zmeniť úplne všetko. Ak pôjdete dnes k nejakej veštici a ona vám povie napr.: dnes stretnete muža svojich snov a budete s ním až do konca života. 

Ak by ste túto informáciu nedostali, tak by ste za normálnych okolností v ten deň išla do obchodu nenamaľovaná, v starých teplákoch, skrátka neupravená…V potravinách stretnete chlapa v montérkach, ktorý absolútne nie je váš typ. Opýta sa vás kde je napr. prášok do pečiva. Keďže je prášok do pečiva až na druhej strane obchodu a vy máte veľa času, idete s ním aby ste mu ukázali kde ho nájde. Zatiaľ čo spolu idete, začne tento muž vtipne opisovať svoj deň. Ani si nevšimnete a zrazu zistíte, že stojíte pri regáli s práškom do pečiva, vonku je tma a predavačky na vás nahnevane pozerajú, lebo by už chceli zatvoriť obchod.. Keďže sa s ním veľmi dobre cítite a dobre sa Vám s ním rozpráva, dohodnete sa, že sa stretnete znova a potom znova a za nejakú dobu sa vezmete a prežijete spolu krásny život.

Ak teraz máte informáciu, že stretnete muža svojich snov, prídete domov, namaľujete sa, dáte si svoj najlepší parfém, pekne sa oblečiete a dohodnete sa s kamoškou, že idete niekam na kávu, pretože nakúpiť môžete aj inokedy…ALEBO dajme tomu, že sa pred tým zastavíte v obchode, stretnete toho istého chlapíka v montérkach, ktorý absolútne nie je váš typ, takže sa s ním nebudete zapodievať, lebo vás vonku čaká kamarátka s ktorou idete na kávu (kde určite stretnete svojho vyvoleného) a okrem toho, toto predsa nie je váš typ – takže na čo strácať čas! 

Keďže veštba nevyšla, hneď na druhý deň sa vyberiete k inej veštici (pretože tá prvá je nedôveryhodná a keďže sa netrafila, idete si overiť informácie k ďalšej veštici). A táto druhá veštica vám už môže povedať, že chlapa svojich snov už nikdy nestretnete… A v príkladoch by som takto mohla pokračovať ešte dlho.

Môžete ma nejako presvedčiť o tom, že ste dobrá? Nie, nikoho nemienim o ničom presviedčať. V prvom rade si musíte uvedomiť, že VY chcete informácie odo mňa. Keď ku mne nejdete s dôverou, potom nemá význam aby ste sem chodili. 

Venujete sa iba výkladom kariet? Nie. Nevenujem sa iba výkladom kariet, ale aj poradenstvu.

Pracujete iba s kartami? Nie.

Vychádzajú vám predpovede? Ako som už spomínala v článku Čo je to veštenie, tak veštenie vychádza z momentálneho vzoru správania sa. Takže pokiaľ človek zmení svoje správanie či už vedome, alebo podvedome na základe informácii, ktoré mu dám, môže svoju budúcnosť zmeniť.