Veštenie - Jasnovidka Tatiana

Čo je to veštenie

Je veľmi veľa veštcov, veľmi veľa veštíc a veľmi veľa podvodníkov. 

Je škoda, že mnohí z nich neupozorňujú na to, že veštenie ako také vychádza z momentálneho vzoru správania sa.  To znamená, že keď ku mne príde študent a spýta sa ma na to, či urobí záverečné skúšky a ja mu poviem, že skúšky urobí, čo by urobil tento študent, ak by tieto informácie nemal? Učil by sa a skúšky by spravil. Keďže však dostal informácie o tom, že skúšky urobí, spoľahne sa na veštbu, prestane sa učiť a povie si, že bude mať šťastie ( no načo by sa učil?) Samozrejme, že skúšky neurobil. Následne dostal opravný termín. Povedal si, že  sa nebude spoliehať na žiadnu veštbu a  bude sa učiť. Skúšky nakoniec urobil. Vlastne len oddialil nevyhnuteľné.

Každému klientovi, ktorý ku mne príde vravím, že všetko sa dá ovplyvniť. Či už vedome alebo podvedome tým, že odo mňa dostane určité informácie. Je len každom z nich, akým spôsobom. Každé veštenie vychádza z momentálneho vzoru správania.

Napríklad:

Anna  mala vysokú školu, dobrú prácu, dobré postavenie, dobrú rodinu. Vždy dostala presne to, čo si zaumienila, bez ohľadu na to, komu pri tom ublížila. A ak mala nejaký problém, vyriešili to za ňu jej rodičia.

Našla muža, ktorý bol fantastický, príjemný, milý, ale  nemal vysokú školu a ani  dobré platené miesto ako by si priala. Napriek tomu, bol v spoločnosti veľmi obľúbený, mal obrovskú charizmu, ženy sa okolo neho točili a vždy bol všade vítaný. Koniec koncov aj preto si ho všimla a túžila byť s ním. Vravela si, že časom mu nájde dobrú prácu a ostatné veci nemusí vedieť nikto.

Krásne to bolo prvé dva roky. Našla mu dobre platenú prácu, avšak jej partner to neocenil.  Najprv to boli hádky ohľadne jeho nevďačnosti, za všetko čo pre neho robí. Vôbec ju nezaujímali  jeho názory. Nezaujímali ju jeho pocity, keď jej hovoril, že táto práca nie je pre neho a radšej bude robiť to čo ho baví, než aby mal celé dni trpieť v práci, ktorá ho nebaví.

Dokonca s  ňou odmietal chodiť do vysokej spoločnosti aj keď vedela, že sa na neho pozerá každý zvrchu. Hnevalo ju, že nerobí to, čo chce ona. Hnevalo ju, že ho nemá pod kontrolou. Veď nech sa prispôsobí keď ju miluje. Hádok pribúdalo a jedného krásneho dňa sa vedľa ich domu nasťahovala sympatická slobodná mamička s ktorou začal tráviť viac a viac času.

Prestala to celé zvládať. Zo strachu, aby o neho neprišla,  zmenila svoje správanie.

Avšak zmena nebola pre ňu prirodzená. Nezbavila ju nervozity, strachu, upodozrievania. Čím viac sa snažila nechať mu viac priestoru tým viac bola nervóznejšia.  Rozhodla sa, že pôjde k veštici.

A tu sa vrátim k vete:

Každé veštenie vychádza z momentálneho vzoru správania sa.

Na základe tohoto momentálneho  správania, ktoré vychádzalo z jej osobnostnej zmeny,   dostala predpoveď, že všetko bude len lepšie a lepšie a v budúcnosti budú tvoriť šťastnú rodinu.

Veľmi jej odľahlo, pretože to pochopila tak, že sa konečne môže prestať pretvarovať a znovu mu pritiahnuť opraty. Začala byť arogantná a nepríjemná, čo vyústilo do rozchodu, ktorý sa nedal nijako zachrániť, aj keď sľubovala hory doly.

Čo z toho vyplýva?

Budúcnosť nie je daná a každé veštenie vychádza z momentálneho vzoru správania sa.

Je omnoho jednoduchšie obviniť  všetkých ľudí naokolo, že na vine sú oni. Meniť sa je predsa také nepohodlné….

článok je možné zdieľať iba s uvedením zdroja:

autorka: Tatiana Zaťková

Veštica Tatiana - Veštenie z krištáľovej guľe - Jasnovidka Tatiana