Je osud vopred daný - Jasnovidka Tatiana

Je osud vopred daný?

Je osud daný? Určite každý z vás niekedy premýšľal nad tým, či je  budúcnosť daná, alebo nie. V príspevku čo je to veštenie, som už písala, že všetko sa odvíja od našeho momentálneho správania a nič nie je dané. Všetko sa dá zmeniť.

Predstavte si, že existuje veľa paralelných vesmírov, alebo ak chcete alternatívnych budúcností. V každom z týchto vesmírov je iná budúcnosť, ktorá sa odvíja od  vašeho rozhodnutia. Od rozhodnutia, ktoré sa rozhodnete uskutočniť.

Napíšem sem dva príklady:

Varianta A:

Rozhodla  som sa, že  pôjdem do mesta na nákupy.  Kým som nakupovala, vonku  začalo pršať.  Keď som vychádzala z obchodu, zbadala som blížiaci sa autobus, ktorý mi chodí každých 30 minút. Nechcelo sa mi v daždi čakať, preto som sa rozbehla  k autobusu,  ktorý ma mal odviezť domov.  Nastúpila som, zaplatila za lístok a všimla som si, že v uličke autobusu,  stojí sympatická babička a pred ňou si kľudne sedí  teenagerka so slúchadlami a tvári sa že ju nevidí. Babička jej nič nepovedala iba pri nej  tichučko stála. Samozrejme, že mi to nedalo a mladú som zo sedadla vypoklonkovala, aby si babička mohla sadnúť.  Autobus dostal tesne pred dedinou  šmyk a havária stála život viacerých cestujúcich.  Medzi  ľuďmi, ktorí zomreli,  bola aj stará pani, ktorej som vybavila miesto na sedenie.   Ja som na šťastie utrpela len zlomeninu ruky a pár modrín. Na miesto nehody sa dostavila sanitka kde bol sympatický doktor za ktorého som sa o dva roky vydala.

Varianta B:

Rozhodla  som sa, že  pôjdem do mesta na nákupy.  Kým som nakupovala, vonku  začalo pršať.  Keď som vychádzala z obchodu, zbadala som blížiaci sa autobus, ktorý mi chodí každých 30 minút. Znechutená nepríjemným počasím a drahým nákupom som sa rozhodla, že než by som mala utekať na autobus, pôjdem radšej do kaviarne na kávu a počkám kým sa nevyčasí. V kaviarni som stretla kamarátku z detstva, príjemne sme sa porozprávali  a zaspomínali si na staré časy. Keď som prišla neskôr v ten deň domov, ukazovali vo večerných správach haváriu autobusu na ktorý som mala nastúpiť  a rozhovory s ľuďmi, ktorí to prežili.  Jednou z tých ktoré prežili, bola aj sympatická babička. Slobodná som ostala ešte päť rokov.

Takže na tomto príklade vidíme ako môže naše rozhodnutie zmeniť nie len náš život, ale  aj budúcnosť ostatných okolo nás.  

V jednom vesmíre sa zraním a v druhom ďakujem osudu  za to, že som bola pohodlná. Všetko má svoje výhody a nevýhody. 

A vidíme aj to, že budúcnosť nie je daná 😉

Tarot a osud - Jasnovidka Tatiana