RIDER WHITE TAROT - Malá arkána paza poharov

Páža pohárov

Páža pohárov predstavuje šance, nové nápady a nové spôsoby realizácie. Prináša láskyplné impulzy, navrhuje zmierenie. Môže sa jednať o milostný odkaz, alebo priateľský darček.

Pohár – symbol citov, plodnosti, svätý grál, naplnenie, radosť, láska, porozumenie

Páža – nositeľ impulzov

Postoj – ústretovosť, ponuka

Ryba v pohári – súcit, duchovná potrava, emócie

Kľudné more – miernosť, hĺbka

Karta páža pohárov je symbolom mladosti, citlivosti, fantázie a túžby po nových skúsenostiach. Páža pohárov predstavuje mladého a zvedavého človeka, ktorý sa teší z toho, čo život ponúka.

Symbolika karty Páža Pohárov je plná mladistvej energie a túžby po dobrodružstvách. Na karte môžeme vidieť mladého muža s pohárom v ruke, ktorý sa zdá byť pripravený na nové skúsenosti a výzvy. Jeho citlivosť a zvedavosť sú zreteľne viditeľné v jeho tvári, kde môžeme vidieť očakávanie a radosť z toho, čo príde.

Karta Páža Pohárov nám hovorí, že sme otvorení novým emóciám a pocitom. Môže to byť čas, keď sa vám ponúka nová príležitosť na lásku alebo priateľstvo, alebo keď sa nachádzate v období, kedy objavujete nové záujmy a zážitky. Táto karta tiež môže naznačovať nutnosť vyrovnať sa s emóciami a pocitmi, ktoré nás trápia a nájsť spôsoby, ako ich riešiť.

Karta páža pohárov môže byť indikátorom toho, že by sme sa mali otvoriť novým skúsenostiam a príležitostiam, ktoré nám život ponúka. Táto karta nám tiež pripomína, že môžeme byť citliví a zraniteľní a že musíme byť opatrní, aby sme sa nezranili v procese hľadania nových emócií a pocitov.

V každom prípade, karta páža pohárov nám prináša novú mladistvú energiu a túžbu po nových zážitkoch a emóciách. Ak sa vám táto karta objaví v tarotovom výklade, nebojte sa byť zvedaví a otvorení novým skúsenostiam a emóciám, ktoré vám život ponúka. Buďte pripravení na nové výzvy a dobrodružstvá a nezabudnite sa pri tom baviť.

RIDER WHITE TAROT - Malá arkána paza poharov