Robíte aj mágiu lásky?

Veľmi často sa stretávam s otázkou, či sa zaoberám bielou mágiou.

Tu je potrebné podotknúť, že ak sa usilujete násilne zmeniť rozhodnutie niekoho iného, vždy je to čierna mágia. Niekto by mohol namietať, že čo je zlé na tom ak chcem, aby ma niekto miloval?? Na tom samozrejme nič zlé nie je. Ale ak chcete ovplyvniť cudziu myseľ, pretože sa vám nepáči rozhodnutie iného človeka, že vás nechce a nie ste ochotný to akceptovať – potom je to čierna mágia.

A to sa vám môže pekne vypomstiť a to hneď dvomi spôsobmi. Uvediem na príklade. Nazvime si pár Adam a Eva.

  • Eva si nájde niekoho, kto jej prisľúbi pomoc s navrátením jej lásky a ten niekto urobí rituál, ktorý spôsobí, že Adam sa k Eve vráti a  opäť ju začne milovať. A teraz sa pozrieme na výsledok.  Adamovi skutočne Eva začne chýbať, stále na ňu myslí, dokonca sa mu o nej sníva a tak ju začne kontaktovať, ospravedlňovať sa a pokúšať sa znovu o vzťah.  Eva celkom šťastná, že rituál, za ktorý vyhodila kopec peňazí sa podaril. Akurát, že Adamova závislosť na Eve je čím ďalej horšia. Eva zisťuje že keď je so svojim Adamom, nemôže sa stretávať s kamarátkami, pretože mu to vadí. Nemôže si s nikým písať, pretože mu to vadí. Keď je Eva v práci, Adam jej neustále vyvoláva a chce vedieť kde sa práve Eva nachádza, čo robí, s kým robí, začne ju dokonca sledovať, či mu Eva hovorí pravdu. Akonáhle zistí, prípadne sa mu donesie, že mu nepovedala celú pravdu a s niekým sa stretla – začne ju citovo vydierať a v najhoršom prípade sa aj o niečo pokúsi (pokus o samovraždu, prípadne ju zo zúfalstva fyzicky napadne). Eve to začne vadiť, pretože toto predsa nechcela.  Tak príde za mnou aby sme to zvrátili a opravili,  že ona taký život už nechce.. Problém je v tom, že to už nejde.. Resp. ide, ale ľudia ktorí toto dokážu nežijú v Európe. A tí čo žijú v Európe sú iba bohatí.. ale rozhodne nie opravári!! A po vašom druhom telefonáte už navždy nedostupní.
  • Iný priebeh:  Adam vôbec netuší čo spôsobilo zmenu jeho myslenia, ale zrazu cíti, že mu Eva chýba a nevie bez nej žiť.  Ale je to nejaké divné.  Keď  nie je Eva s ním, tak mu  veľmi  chýba a keď s ním Eva je, tak ju nemôže ani cítiť a  najradšej by sa niekam zakopal.  Tak hľadá uspokojenie  u iných žien,  ale zároveň má obrovský pocit viny, keď sa sa s nimi vyspí.  A tak keď mu  Eva na to príde, sľubuje, že sa to už nikdy nestane, pretože stále v ňom hlodá pocit, že ona je tá jediná s bez ktorej nemôže žiť. Keď Adam svoje úlety nedokáže udržať na uzde ani po sľube, ktorý Eve dal , Eva konečne dospeje k rozhodnutiu, že má dosť jeho úletov  a chce od neho odísť. A opäť sa dostávame k vyššie popísanému výsledku začne ju citovo vydierať a v najhoršom prípade sa aj o niečo pokúsi (pokus o samovraždu, prípadne ju zo zúfalstva fyzicky napadne.
  • Eva je celá nešťastná, že ju Adam opustil a tak začne hľadať niekoho kto robí mágiu lásky. Nezáleží jej na peniazoch ide predsa o životnú lásku. Tak konečne narazí na internete na niekoho kto jej povie, že je ten najlepší,  ale nech počíta s tým, že to bude veľmi nákladné… Eve nevadí, súhlasí so všetkým. Podrobí sa rituálu, zaplatí kopec peňazí a čaká.. A čaká…a čakááá… a nič sa nedeje.. Keď sa jej podarí dovolať najlepšiemu majstrovi bielej mágie, že nevidí žiadnu zmenu, dostane odpoveď, že musí byť trpezlivá a pokiaľ sa nič nezmení ani po mesiaci, musí sa rituál opakovať. V najlepšom prípade jej to nezdvihne. V najhoršom prípade jej povie, že rituál urobí ako reklamáciu zadarmo, ale musí ju najprv odblokovať, lebo neúspech celého procesu tkvie v jej blokácii. Za tento úkon si samozrejme vypýta ešte viac peňazí, pretože je to veľmi vyčerpávajúci rituál. Takže naša Eva zaplatí za odblokovanie, alebo za ďalší rituál v nádeji, že teraz to už pomôže. A takto to ide do vtedy kým milá Evička zistí, že vlastne už nemá čím zaplatiť ani telefónny účet, pretože všetky jej peniažky sa jej odkotúľali na nezmyselné rituály k niekomu kto je najlepší, prípadne po sklamaní sa u tohto človeka hľadá u ďalšieho, kto je opäť najlepší.

Každá strana má dve mince a takisto aj mágia. Ak chcete zasahovať do rozhodnutia iného človeka bez jeho vedomia a ovplyvňovať jeho myseľ, potom je to čierna mágia.

Nastáva otázka čo je to teda biela mágia..

Moja odpoveď znie: mágia nie je čierna alebo biela.. Je to proste mágia.  Dokonca ak chcete niekoho liečiť, ale dotyčný vás o to nepožiadal, je to zasahovanie do prirodzeného chodu vecí. A môže sa  stať, že ho načas vyliečite, ale dotyčný aj tak po čase znova ochorie. Môže to byť o pár dní, ale aj o desiatky rokov a v takom štádiu, že už mu nepomôže nikto. Každá choroba je lekár, ktorý naznačuje, že niečo vo svojom živote robíte zle.  Ale to je už iná téma.

Tento článok je možné šíriť,  len so  súhlasom  autora

autor: Tatiana Zaťková

Veštica Tatiana - Jasnovidka Tatiana