RIDER WHITE TAROT - Malá arkána 7 palic

Sedem palíc

Sedem palíc vyzýva k ochrane vlastných postojov. Pokiaľ budete túto výzvu brať vážne vaše vyhliadky sú potešiteľné vďaka výhodnej pozícii.

Symbolika:

Palica – penis, sexualita mocenská sila

Rašiace lístočky – život, rast

Postoj muža – boj, ochrana

Kopec – výhodná pozícia

6 palíc namierených proti nemu – útok

Karta sedem palíc je často interpretovaná ako symbol pokroku a úspechu. Táto karta sa často spája s energiou plnenia cieľov a dosiahnutia úspechu v osobnom alebo profesionálnom živote. Rovnako sa ale spája s výzvami, prekonávaním prekážok a súťaživosťou. Predstavuje situácie, v ktorých sa musíme snažiť dosiahnuť svoje ciele a zároveň sa stretávať s odporom alebo súperením.  Táto karta nás vyzýva, aby sme boli vytrvalí, odvážni a rozhodní v boji za to, čo chceme dosiahnuť.

V kontexte lásky a vzťahov môže karta sedem palíc znamenať, že sa vzťah posúva vpred a že sa vám podarí prekonať prekážky a dosiahnuť spoločný cieľ. Táto karta tiež môže naznačovať, že budete musieť pracovať na svojich komunikačných schopnostiach a byť otvorení novým nápadom a perspektívam.

V oblasti financií a práce môže karta sedem palíc naznačovať úspešný projekt alebo príležitosť, ktorá vám prináša rast a úspech. Táto karta tiež môže ukazovať, že musíte byť trpezliví a nevzdávať sa pri hľadaní nových príležitostí a možností.

Karta sedem palíc tiež naznačuje, že je potrebné byť aktívnym a tvrdo pracovať na dosiahnutí svojich cieľov. Je dôležité byť si vedomí, že úspech prichádza s úsilím a trpezlivosťou. S touto kartou sa spája aj silná motivácia a odhodlanie prekonať všetky prekážky.

V záverečnej úvahe môžem teda povedať, že karta sedem palíc je silným symbolom úspechu a rastu v rôznych oblastiach nášho života. Je to karta, ktorá nás povzbudzuje, aby sme pracovali tvrdo, boli trpezliví a verili v seba, aby sme dosiahli svoje ciele a splnili svoje sny.

RIDER WHITE TAROT - Malá arkána 7 palic
RIDER WHITE TAROT – Malá arkána 7 palic