RIDER WHITE TAROT - Malá arkána 6 poharov

Šesť pohárov

Karta šesť pohárov poukazuje na minulosť. Môže znamenať stretnutie s našou minulosťou, so starými známymi. Môže ísť o tému ktorá nás núti prehodnotiť naše stanovisko tým, že si ujasníme čo sme chceli pôvodne.

Pohár – symbol citov, plodnosti, svätý grál, naplnenie, radosť

Dom so záhradou – minulosť, bezpečie, ochrana, vnútorné opevnenie, radosť zo života

Deti – spomienka na detstvo, niečo nové

Vyrastajúce kvety z pohárov – krásne spomienky, zdravie, úspech

Škriatkovia – duchovia predkov, spojenie s neviditeľnými vecami

Dvojitá tvár dievčaťa – mnohoznačnosť spomienok, sympatie i antipatie súčasne

Strážca – ochrana a bezpečie

Erb s krížom – symbol zjednotenia neba a zeme, symbol poriadku

Žltá farba- slnko vedomie, spiritualita, nádej, šťastie, závisť

Karta šesť pohárov nás môže veľa naučiť o našich vzťahoch. Táto karta symbolizuje radostné a harmonické stretnutie s rodinou a priateľmi, ale aj hlboké spomienky a pocit nostalgie.

Na karte vidíme šesť pohárov zoradených v dvoch radoch po troch. Táto karta môže byť interpretovaná ako pozvánka na oslavu a stretnutie s blízkymi ľuďmi, ale aj ako pripomienka dôležitosti prepojenia s ostatnými a udržiavania zdravých a trvalých vzťahov.

Karta šesť pohárov nám tiež môže pripomenúť našu minulosť a uviesť nás do nostalgie. Táto karta nás povzbudzuje, aby sme si uvedomili, že naše vzťahy a zážitky s ostatnými nás formujú a vytvárajú ako osobnosti. Šesť pohárov v radoch môže znamenať, že sme na ceste k uzdraveniu starých rán a vytváraniu nových a pevných vzťahov.

Pri výklade karty šesť pohárov by sme sa mali zamerať na to, ako dokážeme udržať a prehlbovať naše vzťahy s ostatnými. Je dôležité uvedomiť si, že naši priatelia a rodina sú dôležitou súčasťou našej identity a zdravia. Táto karta nám môže pomôcť zamerať sa na naše vzťahy a nájsť spôsoby, ako ich posilniť a udržať trvalú harmóniu.

V konečnom dôsledku nás karta šesť pohárov učí, že naše vzťahy a emócie sú kľúčom k našej celistvosti a spokojnosti v živote. Ak sa naučíme byť otvorení a prijímať lásku a podporu od ostatných, budeme schopní vytvárať silné a trvalé väzby s ľuďmi okolo nás. Táto karta nám môže byť povzbudením a pripomienkou, že spoločenské spojenie a hlboké vzťahy sú dôležitým aspektom zdravia a životného šťastia.

RIDER WHITE TAROT - Malá arkána 6 poharov
RIDER WHITE TAROT – Malá arkána 6 poharov