RIDER WHITE TAROT - Malá arkána 3 poháre

Tri poháre

Trojka pohárov predstavuje  potešiteľné vyhliadky nejakej záležitosti, spokojnosť a šťastie, radosť, oslavu, spoločenstvo, obdobie prosperity.

 Pohár – symbol citov, plodnosti, svätý grál, naplnenie, radosť

Tanec – radosť, vášeň, túžba, sexualita

Tri ženy – nálady, priania, túžby, posol šťastia

Zdvihnuté poháre – šťastie, radosť, svadba

Ovocie a zelenina – zožatá úroda

Situácia – Žatva

Element – voda 

Karta tri poháre sa často vykladá ako symbol radosti, šťastia a oslavy. Karta tri poháre predstavuje ľudí, ktorí sa stretli a spoločne oslavujú svoju radosť a  úspechy.

Táto karta nám pripomína, že je dôležité deliť sa o radosť so svojimi blízkymi. Tri poháre nás vyzývajú k tomu, aby sme si uvedomili, aké dôležité sú spoločenské väzby a priateľstvá v našom živote.

Ak táto karta padne pri otázke vzťahu, môže to znamenať, že sa môžete tešiť z veľkého šťastia a radosti s vašim partnerom. Táto karta symbolizuje hlboké prepojenie s vašim partnerom a ktorá vám umožňuje spolu prežívať všetky životné okamžiky.

Tri poháre tiež predstavujú spoločenské zmeny a nové príležitosti. Táto karta nás môže inšpirovať k tomu, aby sme sa otvorili novým skúsenostiam a možnostiam v živote. Tri poháre nás učia, že život je plný radosti a šťastia a že musíme byť otvorení a pripravení oslavovať každý moment.

Zhrnutie: Tri poháre sú veľmi pozitívnou kartou, ktorá nás inšpiruje k oslave života a radosti spoločne s našimi blízkymi. Táto karta nás učí, že spoločenské väzby a priateľstvá sú dôležité a že by sme mali byť otvorení novým skúsenostiam a možnostiam v živote. Ak hľadáte usmernenie v oblasti radosti, osláv alebo spoločenských aktivít, tri poháre vám môžu poskytnúť cenné nápady a inšpiráciu.

RIDER WHITE TAROT - Malá arkána 3 poháre
RIDER WHITE TAROT – Malá arkána 3 poháre