Význam mena Adrián

« Späť na Význam mena

Adrián 23.03.

Aktívne číslo tohto mena je 2 – citlivosť, družnosť, kľud, prispôsobivosť, umenie vyjednávať

Meno Adrian má latinský pôvod a znamená „syn Adrie“ a „temný“. Má tiež grécky pôvod a znamená „bohatý“. Toto meno nieslo niekoľko pápežov, vrátane jediného pápeža anglického pôvodu Nicholasa Breakspeara, ktorý vládol ako Adrian IV. (1154–115).

Adrián je  človek, ktorý trpí nízkym sebavedomím. Vyniká dobrou intuíciou a láskavosťou. Nemá rád zodpovednosť,  rád ju prenechá iným, ale napriek tomu je dobrým spolupracovníkom. Chýba mu trpezlivosť a odvaha k realizácii svojich plánov. Vzťahy v spoločnosti a v rodine sú pre neho veľmi dôležité. Od partnerky vyžaduje oddanosť. Napriek tomu, že sám je  precitlivený, dokáže uzmierovať ľudí vo svojom okolí. Potrebuje okolo seba pokoj a kľud pretože sa ťažko sa vyrovnáva so stresom.  

A – Ak Vaše meno obsahuje písmeno A, dáva Vám vibrácie človeka, ktorý je neustále nápomocný svojmu okoliu. Ak niekto potrebuje poradiť, viete byť výborný poradca. Čo chcete to väčšinou aj dostanete. Vďaka tomu sa pri Vás ľudia cítia pohodlne. Pokiaľ sa jedná o lásku ste realista, hoci mnohí by mohli tvrdiť opak. Ste charizmatický človek, ktorý je často obklopený priateľmi. Ste radi stredobodom pozornosti a máte vlastný štýl, ale veľmi Vám záleží na názore okolia. Vždy sa usilujete o rovnováhu. 

D – Ak Vaše meno obsahuje písmeno D, dáva Vám vibrácie vášnivého, ale lojálneho človeka. Ak sa pre niečo rozhodnete, takmer vždy to dotiahnete do konca a to sa týka aj záležitosti vzťahov. Ak si niekoho obľúbite ste starostlivý a láskavý. Ak však nenájdete emocionálnu rovnováhu, väčšinou Vás to veľmi rozhodí.  Musíte si dávať pozor na žiarlivosť a netrpezlivosť. Máte umelecké nadanie, ale aby ste dosiahli úspech je potrebné vyvinúť veľa úsilia. 

R – Človek s písmenom R v mene je neuveriteľne inteligentnou osobou ktorá sa dokáže dostať zo všetkých problémov. Bez zaváhania si prizná vlastné chyby a vyjadrí svoj názor ak ho niečo trápi. Nie je citlivý. Vo vzťahu hľadá niekoho kto sa mu vyrovná po fyzickej aj intelektuálnej stránke. Je pre nich nesmierne dôležité naučiť svoje okolie robiť veci lepšie. Berú to ako svoju povinnosť, hoci okolie to tak často nemusí vnímať.  

I – Ak Vaše meno obsahuje písmeno I, nemáte problémy s prejavovaním vašich citov, ale nájsť dobrého partnera  je už niečo celkom iné. Toľko sa naháňate za blahobytom, že máte problém usadiť sa. Ich nadchnutie pre vec sa často môže rozplynúť do prázdna a ich zápal pre vec zmizne. Stále sa ženú za akoukoľvek formou blaha, spokojnosťou a pozitívnymi emóciami – čo z nich však tiež robí úžasných milencov. Majú vysoké nároky pri hľadaní partnera keďže hľadajú svoj vlastný blahobyt a teda im nájdenie ich druhej polovičky trvá častokrát dlhšie. Napriek svojej rafinovanosti a očarujúcej povahe sú to často veľmi váhaví ľudia, čo môže byť celkom problém ak musia čeliť veľkým rozhodnutiam.  Sú schopný viesť veľké spoločnosti hoci mnohokrát musia činiť veľké obete – avšak pre veľký úspech je vždy nutné niečo obetovať. 

N – Ľudia s písmenom N v mene majú sami na seba vysoké nároky a očakávajú od seba len to najlepšie. Jedným z ich hlavných cieľov je mať úspešný pracovný život. Dokážu si udržať vzťah a aby sa nedošlo k nedorozumenia s okolím prejavujú svoje emócie veľmi zreteľne. Žijú v danej chvíli a sú skvelými poslucháčmi. Musia sa poučiť z vlastných chýb aby ich už nikdy nezopakovali a dokážu prekonať všetky ťažkosti ktoré im do cesty život postaví. 

Adrián

Herci:   Adrian Pasdar, Adrian Lester

Spevák: Adrian Martin Vega

Seriál: Adrian (2019) 

 Mesto v Michigane: Adrian

Meno v zjednodušenom čínskom jazyku –  阿德里安

Meno v hebrejskom jazyku – אדריאן  

Meno  v japonskom jazyku –  エイドリアン

Meno v arabskom jazyku – أدريان

Meno v gréckom jazyku – Αδριάνος

« Späť na Význam mena