Význam mena Alan

« Späť na Význam mena

Alan 08.03.

Aktívne  číslo tohto mena je 1 – vynaliezavosť, schopnosť presadiť sa, aktívne založený.

Meno Alan je mužské  meno írskeho pôvodu a znamená „pekný, veselý“.

Alan  je ambiciózny, kreatívny a komunikatívny. Býva  veľmi úspešný, pokiaľ ide o podnikanie. Keďže je nezávislý, má často tendenciu zanedbávať pocity druhých. Nemá rád, keď ho niekto vedie, alebo mu pomáha pri akejkoľvek úlohe. Rád robí veci sám. Môže byť dobrým vodcom a riadiť skupiny. Je tiež múdry, rozhodný, optimistický a veľkorysý. Alan je vynikajúci, pokiaľ ide o akciové trhy, alebo hry, ktoré  zahŕňajú  úzku spoluprácu so štatistikami. Je ambiciózny, kreatívny, ale vie byť aj sebecký.  Je temperamentný,  ale občas mu jeho temperamentnosť spôsobuje ťažkosti. Má tendencie k výbuchom hnevu. Rád  o sebe vytvára  predstavu dokonalého muža. Svojím šarmom sa mu darí získať pomoc iných a pochopenie pre svoje slabé stránky. Je intuitívny a  často je v správny čas na správnych miestach. Jeho  citový život môže byť  veľmi búrlivý, pretože túži po slobode a rutiny bežného života ho nudia. 

A – Ak Vaše meno obsahuje písmeno A, dáva Vám vibrácie človeka, ktorý je neustále nápomocný svojmu okoliu. Ak niekto potrebuje poradiť, viete byť výborný poradca. Čo chcete to väčšinou aj dostanete. Vďaka tomu sa pri Vás ľudia cítia pohodlne. Pokiaľ sa jedná o lásku ste realista, hoci mnohí by mohli tvrdiť opak. Ste charizmatický človek, ktorý je často obklopený priateľmi. Ste radi stredobodom pozornosti a máte vlastný štýl, ale veľmi Vám záleží na názore okolia. Vždy sa usilujete o rovnováhu.  

L – Ľudia s písmenom L v mene, sú skeptickí pokiaľ neobdržia jasný dôkaz toho čo počuli. Vždy sa všetkému odovzdajú na plno a ak je niečo v rozpore s ich vierou neváhajú sa pre svoje presvedčenie obetovať. Ak im niekto chce ukázať svoju lásku, náklonnosť či uznanie, musí tak učiniť skrz skutky – nie iba slová. Ide o bežné prejavy lásky ako napríklad objatia, nežné dotyky, spoločne strávené chvíle – jednoducho čokoľvek čo je možné vidieť a precítiť. Všetko čo tento človek robí, musí mať nejakú určenú hodnotu. Keďže je pre nich nesmierne dôležité mať romantický vzťah, ich ideálnym partnerom je niekto kto by ich mohol intelektuálne stimulovať. 

N – Ľudia s písmenom N v mene majú sami na seba vysoké nároky a očakávajú od seba len to najlepšie. Jedným z ich hlavných cieľov je mať úspešný pracovný život. Dokážu si udržať vzťah a aby sa nedošlo k nedorozumenia s okolím prejavujú svoje emócie veľmi zreteľne. Žijú v danej chvíli a sú skvelými poslucháčmi. Musia sa poučiť z vlastných chýb aby ich už nikdy nezopakovali a dokážu prekonať všetky ťažkosti ktoré im do cesty život postaví. 

Alan

Herci:   Alan Rickman, Alan Ball

Speváci: Alan Mikušek, Alan Murin

Film: Alan (2018)

Meno v zjednodušenom čínskom jazyku –  艾伦

Meno v hebrejskom jazyku –  אלן

Meno  v japonskom jazyku –  アラン

Meno v arabskom jazyku – آلان

Meno v gréckom jazyku – αλάν

« Späť na Význam mena