Význam mena Ambróz

« Späť na Význam mena

Ambróz meniny – 7.12.

Aktívne číslo tohto mena je 3 – inteligentný schopný, má zmysel pre krásu, tvorivý, má obratné jednanie s ľuďmi, prispôsobivý.

Meno Ambróz je gréckeho pôvodu a znamená „Nehynúci, nesmrteľný“.

Toto meno odráža silnú osobnosť, ktorá má skvelé tvorivé schopnosti. Ambróz je veľmi pohodový, spoločenský a milovník umenia. Vynakladá všetko úsilie, aby získal pozornosť ostatných. Jeho priateľská povaha mu pomáha nájsť si v živote veľa priateľov. Jeho sociálne zručnosti mu pomáhajú pri budovaní najbližšieho okolia.  Má prirodzenú schopnosť povzbudiť frustrovaných ľudí, aby sa v živote posunuli vpred.  Ľudia, ktorí majú meno Ambróz , sa skutočne zaujímajú o ostatných a sú známi tým, že vo svojich komunitách zastávajú aktívne úlohy. Ambroz rád cestuje a je  temperamentný. Ľahko sa prispôsobí väčšine situácií a  dokáže zvládnuť výzvy s neortodoxnými riešeniami a šikovnosťou.

A –  Ak Vaše meno obsahuje písmeno A, dáva Vám vibrácie človeka, ktorý je neustále nápomocný svojmu okoliu. Ak niekto potrebuje poradiť, viete byť výborný poradca. Čo chcete to väčšinou aj dostanete. Vďaka tomu sa pri Vás ľudia cítia pohodlne. Pokiaľ sa jedná o lásku ste realista, hoci mnohí by mohli tvrdiť opak. Ste charizmatický človek, ktorý je často obklopený priateľmi. Ste radi stredobodom pozornosti a máte vlastný štýl, ale veľmi Vám záleží na názore okolia. Vždy sa usilujete o rovnováhu.  

M –  Ten kto má v mene písmeno M je často vynaliezavý, dôkladný, citlivý a pracovitý. Je to niekto kto chce neustále rozvíjať svoj potenciál a rásť. Často je to veselý a optimistický človek ktorého pozitívna energia je nákazlivá. Hodí sa pre prácu vyžadujúcu si abstraktné a tvorivé myslenie vyššej úrovne. Túži po slobode a pre to aby jej dosiahol urobí čokoľvek.   Keď sa dostane od vzťahu vynaloží obrovské úsilie na to aby daný vzťah udržal. Často krát sa vďaka tomu cíti nadradene. Ak majú toto písmeno v mene obaja partneri, prežívajú svoju lásku veľmi intenzívne. Nič im nedokáže zabrániť dostať sa ku vzťahom po ktorých túžia. Ich okolie si vždy váži ich starostlivosť a chápavosť.

B –  Ak vaše meno obsahuje písmeno B, dáva Vám vibráciu očarujúceho človeka, ktorý je obdarený dobrou intuíciou a rád experimentuje. Túžite po láske a ste schopný pre ňu spraviť takmer čokoľvek. Väčšinou trvá nejaký čas, než dokážete zdieľať svoje pocity s okolím. Radi pomáhate ostatným, ale vo svojom vnútri  niečo vždy očakávate na oplátku. Radi experimentujete. Máte sklony k depresiám a pokiaľ nimi začnete trpieť, bude veľmi ťažké vás z nich dostať. Máte sklony k lenivosti.

R – Človek s R vo mene je neuveriteľne inteligentnou osobou ktorá sa dokáže dostať zo všetkých problémov. Bez zaváhania si prizná vlastné chyby a vyjadrí svoj názor ak ho niečo trápi. Nie je citlivý. Vo vzťahu hľadá niekoho kto sa mu vyrovná po fyzickej aj intelektuálnej stránke. Je pre nich nesmierne dôležité naučiť svoje okolie robiť veci lepšie. Berú to ako svoju povinnosť, hoci okolie to tak často nemusí vnímať.  

O – Každý kto má v mene O si neskutočne váži lásku a lojalitu. Sú veľmi kreatívny a majú úžasnú predstavivosť. Hoci pôsobia ako tichý a utiahnutý ľudia len zriedkakedy ich nájdete slobodných, pretože ich zo srdca baví zdieľať svoj čas s ich partnerom. Ich hlavnými prioritou je udržanie vzťahu čo však často môže viesť k prehnanej majetníckosti. Dokážu perfektne pracovať s časom, energiou či peniazmi čo im pomáha udržať sa na vrchole i v najobtiažnejších situáciách.  Najviac ich motivuje ich túžba mať rodinu – dodáva im to zmysel do života.

Z – Ľudia, ktorí majú v mene písmeno Z, sú veľkorysí a viac myslia na iných ako na seba. Sú výbornými spoločníkmi. Dokážu si poradiť aj s náročnejšími problémami a ísť ďalej. Mali by sa naučiť plniť svoje sny a nápady, inak budete trpieť depresiami.

ambroz

Arcibiskup rímskokatolíckej cirkvi v súčasnosti v Grécku – Ambrosius

Maliar: Ambróz Akidos

Dedina v provincii Kyrenia v Grécku – Svätý Ambróz

Mesto v Španielsku – Ambroz

Meno Ambróz  v tradičnej čínštine –   安布羅斯

Meno Ambróz  v zjednodušenom čínskom jazyku –  安布罗斯

Meno Ambróz  v hebrejskom jazyku –  אמברוז

Meno Ambróz  v japonskom jazyku –  アンブローズ

Meno Ambróz  v arabskom jazyku –  أمبروز

Meno Ambróz v gréckom jazyku – Αμβρόσιος

« Späť na Význam mena