Význam mena Andrea

« Späť na Význam mena

Andrea 05.01.

Aktívnym číslom tohto mena je 7 – tajomná, skúmavá, melancholická, má zmysel pre priateľstvo.

Andrea je grécke meno a znamená odvážna. Andrea je očarujúca, sebavedomá a intuitívna  osoba, ktorá  sa dobre orientuje v rôznych témach a dokáže vyjadriť svoje schopnosti v niekoľkých oblastiach. Ak dostane priestor  na vyjadrenie svojich schopností,  môže dosiahnuť veľké  úspechy. Je prirodzený vodca a  dokáže efektívne riadiť ľudí v skupinách. Andrea má potrebu hľadať pravdu vo všetkom okolo avšak nie vždy ju dokáže aj prijať. Často  sa snaží skryť svoj vnútorný strach a slabosť. Ak nemá dostatočnú motiváciu  vie byť veľmi lenivá. Má filozofické sklony.

A – Ak Vaše meno obsahuje písmeno A, dáva Vám vibrácie človeka, ktorý je neustále nápomocný svojmu okoliu. Ak niekto potrebuje poradiť, viete byť výborný poradca. Čo chcete to väčšinou aj dostanete. Vďaka tomu sa pri Vás ľudia cítia pohodlne. Pokiaľ sa jedná o lásku ste realista, hoci mnohí by mohli tvrdiť opak. Ste charizmatický človek, ktorý je často obklopený priateľmi. Ste radi stredobodom pozornosti a máte vlastný štýl, ale veľmi Vám záleží na názore okolia. Vždy sa usilujete o rovnováhu. 

N – Ľudia s písmenom N v mene majú sami na seba vysoké nároky a očakávajú od seba len to najlepšie. Jedným z ich hlavných cieľov je mať úspešný pracovný život. Dokážu si udržať vzťah a aby sa nedošlo k nedorozumenia s okolím prejavujú svoje emócie veľmi zreteľne. Žijú v danej chvíli a sú skvelými poslucháčmi. Musia sa poučiť z vlastných chýb aby ich už nikdy nezopakovali a dokážu prekonať všetky ťažkosti ktoré im do cesty život postaví. 

D – Ak Vaše meno obsahuje písmeno D, dáva Vám vibrácie vášnivého, ale lojálneho človeka. Ak sa pre niečo rozhodnete, takmer vždy to dotiahnete do konca a to sa týka aj záležitosti vzťahov. Ak si niekoho obľúbite ste starostlivý a láskavý. Ak však nenájdete emocionálnu rovnováhu, väčšinou Vás to veľmi rozhodí.  Musíte si dávať pozor na žiarlivosť a netrpezlivosť. Máte umelecké nadanie, ale aby ste dosiahli úspech je potrebné vyvinúť veľa úsilia. 

R – Človek s písmenom R v mene je neuveriteľne inteligentnou osobou ktorá sa dokáže dostať zo všetkých problémov. Bez zaváhania si prizná vlastné chyby a vyjadrí svoj názor ak ho niečo trápi. Nie je citlivý. Vo vzťahu hľadá niekoho kto sa mu vyrovná po fyzickej aj intelektuálnej stránke. Je pre nich nesmierne dôležité naučiť svoje okolie robiť veci lepšie. Berú to ako svoju povinnosť, hoci okolie to tak často nemusí vnímať.  

E – Ľudia, ktorí majú v mene písmeno E, sú veľkí intelektuáli a majú silnú potrebu svoje myšlienky zdieľať s inými ľuďmi. Pokiaľ ich partner nedisponuje dobrými komunikačnými schopnosťami, nebudú mať pre neho pochopenie a to isté platí aj o ostatných ľuďoch, ktorí  potom nemajú šancu na priateľstvo s nimi. Pokiaľ je to možné, snažia sa hádkam vyhýbať. Títo ľudia bývajú ambiciózni a majú sklon hromadiť, čo môže byť škodlivé. 

Andrea

Herečky:   Andrea Karnasová, Andrea Sabová, Andrea Anders

Speváčka: Andrea Zimányiová

Kniha:  Andrea (Adrienne Thomasová)

Spisovateľka: Andrea Boldišová 

Film: Andrea (1972)

Meno v zjednodušenom čínskom jazyku –  安德烈亚

Meno  v hebrejskom jazyku –  אנדריאה

Meno  v japonskom jazyku –  アンドレア

Meno v arabskom jazyku – أندريا

Meno v gréckom jazyku – Αντρέα

« Späť na Význam mena