Význam mena Bibiana

« Späť na Význam mena

Bibiana – meniny 2.12.

Aktívnym číslom tohto mena je  11 – predstavuje človeka, ktorý oceňuje krásu a prírodu a je odhodlaný urobiť svet lepším miestom.

Meno Bibiana pochádza z latinského Viviana a znamená “život”. Niektoré zdroje uvádzajú, že meno Bibiana má grécky pôvod  avšak význam mena ostáva zachovaný. Toto meno nosila aj  talianska svätica zo  štvrtého storočia. Bibiana je skvelou kamarátkou. Je emotívna, citlivá a taktná. Každého si vypočuje.  Ak   jej je poskytnutý priestor na vyjadrenie sa v sfére, ktorá ju  zaujíma, dosahuje výborné výsledky.  Elegantné správanie a očarujúci vzhľad Bibiany si získava mnoho obdivovateľov. Býva  veľmi vplyvná a dokáže efektívne riadiť ľudí v skupinách. Je ideálna pre vodcovstvo. Má rada prírodu. 

B – Ak vaše meno obsahuje písmeno B, dáva Vám vibráciu očarujúceho človeka, ktorý je obdarený dobrou intuíciou a rád experimentuje. Túžite po láske a ste schopný pre ňu spraviť takmer čokoľvek. Väčšinou trvá nejaký čas, než dokážete zdieľať svoje pocity s okolím. Radi pomáhate ostatným, ale vo svojom vnútri  niečo vždy očakávate na oplátku. Radi experimentujete. Máte sklony k depresiám a pokiaľ nimi začnete trpieť, bude veľmi ťažké vás z nich dostať. Máte sklony k lenivosti.

I – Ak Vaše meno obsahuje písmeno I, nemáte problémy s prejavovaním vašich citov, ale nájsť dobrého partnera  je už niečo celkom iné. Toľko sa naháňate za blahobytom, že máte problém usadiť sa. Ich nadchnutie pre vec sa často môže rozplynúť do prázdna a ich zápal pre vec zmizne. Stále sa ženú za akoukoľvek formou blaha, spokojnosťou a pozitívnymi emóciami – čo z nich však tiež robí úžasných milencov. Majú vysoké nároky pri hľadaní partnera keďže hľadajú svoj vlastný blahobyt a teda im nájdenie ich druhej polovičky trvá častokrát dlhšie. Napriek svojej rafinovanosti a očarujúcej povahe sú to často veľmi váhaví ľudia, čo môže byť celkom problém ak musia čeliť veľkým rozhodnutiam.  Sú schopný viesť veľké spoločnosti hoci mnohokrát musia učiniť veľké obete – avšak pre veľký úspech je vždy nutné niečo obetovať. 

A – Ak Vaše meno obsahuje písmeno A, dáva Vám vibrácie človeka, ktorý je neustále nápomocný svojmu okoliu. Ak niekto potrebuje poradiť, viete byť výborný poradca. Čo chcete to väčšinou aj dostanete. Vďaka tomu sa pri Vás ľudia cítia pohodlne. Pokiaľ sa jedná o lásku ste realista, hoci mnohí by mohli tvrdiť opak. Ste charizmatický človek, ktorý je často obklopený priateľmi. Ste radi stredobodom pozornosti a máte vlastný štýl, ale veľmi Vám záleží na názore okolia. Vždy sa usilujete o rovnováhu.  

N – Ľudia s písmenom N v mene majú sami na seba vysoké nároky a očakávajú od seba len to najlepšie. Jedným z ich hlavných cieľov je mať úspešný pracovný život. Dokážu si udržať vzťah a aby sa nedošlo k nedorozumenia s okolím prejavujú svoje emócie veľmi zreteľne. Žijú v danej chvíli a sú skvelými poslucháčmi. Musia sa poučiť z vlastných chýb aby ich už nikdy nezopakovali a dokážu prekonať všetky ťažkosti ktoré im do cesty život postaví. 

Bibiana

Slávne ženy s menom Bibiana:  Sv. Bibiana

Herečky: BibianaFernandez, Bibiana Ondrejková, Bibi Andersen

Speváčky:  Bibiana Nwobilo, Bibiana Rios, Bibiana Surovčíková, Bibi Andersen

Kniha: Bibiana Amon (Walter Schubler)

Medzinárodný dom umenia pre deti v Bratislave sa volá Bibiana  

Kostol v Ríme – Svätá Bibiana

Meno Bibiana v tradičnom čínskom jazyku – 比比亞納

Meno Bibiana v zjednodušenom čínskom jazyku – 比比亚纳

Meno Bibiana v hebrejskom jazyku – ביביאנה

Meno Bibiana v japonskom jazyku – ビビアナ

Meno Bibiana v arabskom jazyku – بيبيانا

« Späť na Význam mena