Význam mena Bohdan

« Späť na Význam mena

Bohdan 20.12.

Aktívne číslo tohto mena je 8 – aktívny, impulzívny, tvrdohlavý, svojhlavý.

Bohdan je človek, ktorý pozná svoju hodnotu. Niekedy môže dosiahnuť vysoké postavenie v profesii, ktorá nevyžaduje inšpiráciu a improvizáciu. V rodinnom živote sa Bohdan snaží o bezpodmienečné vedenie. Na svojej žene najviac oceňuje pokoru, „drží ju pod papučou“ a  nezdráha sa na ňu v prítomnosti cudzích ľudí kričať. Netýka sa to len jeho manželky. Často býva arogantní, tvrdohlavý a má neprimerané zásady.  Bohdan si musí dávať pozor na alkohol, pretože ak si vypije má sklony byť príliš hádavý.  Má však  aj veľa dobrých vlastností. Napríklad vytrvalo hľadá ďalší príjem a je sporovlivý. Jediná vec, na ktorú nešetrí, je odpočinok. Na dovolenky chodí rád s celou rodinou. Bohdan je monogamný ale žiarlivý.  

B – Ak vaše meno obsahuje písmeno B, dáva Vám vibráciu očarujúceho človeka, ktorý je obdarený dobrou intuíciou a rád experimentuje. Túžite po láske a ste schopný pre ňu spraviť takmer čokoľvek. Väčšinou trvá nejaký čas, než dokážete zdieľať svoje pocity s okolím. Radi pomáhate ostatným, ale vo svojom vnútri  niečo vždy očakávate na oplátku. Radi experimentujete. Máte sklony k depresiám a pokiaľ nimi začnete trpieť, bude veľmi ťažké vás z nich dostať. Máte sklony k lenivosti.

O – Každý kto má v mene písmeno O si neskutočne váži lásku a lojalitu. Sú veľmi kreatívni a majú úžasnú predstavivosť. Hoci pôsobia ako tichí a utiahnutí ľudia len zriedkakedy ich nájdete slobodných, pretože ich zo srdca baví zdieľať svoj čas s ich partnerom. Ich hlavnou prioritou je udržanie vzťahu čo však často môže viesť k prehnanej majetníckosti. Dokážu perfektne pracovať s časom, energiou či peniazmi čo im pomáha udržať sa na vrchole i v najobtiažnejších situáciách.  Najviac ich motivuje ich túžba mať rodinu – dodáva im to zmysel do života.

H – Ak Vaše meno obsahuje písmeno H, ste vášnivý človek, ktorý rád lieta niekde v oblakoch. To ale neznamená, že neviete stáť nohami pevne na zemi. Ľudia vo vašom okolí vedia, že sa na vás môžu spoľahnúť. Avšak dávajte si pozor na vnucovanie svojich názorov iným ľuďom. Máte tendenciu byť dosť uzavretý, pokiaľ nenájdete vyvážený vzťah. Ak ho už ale nájdete, potom ste schopný obetovať čokoľvek. Rád sa obklopujete ľuďmi, ktorí sú pre váš život niečím prínosným, či už v rámci podpory, alebo čohokoľvek iného.  Ste veľkorysý a často puntičkár. Ak je to potrebné, viete byť veľmi autoritatívny na dosiahnutie toho čo chcete.

D – Ak Vaše meno obsahuje písmeno D, dáva Vám vibrácie vášnivého, ale lojálneho človeka. Ak sa pre niečo rozhodnete, takmer vždy to dotiahnete do konca a to sa týka aj záležitosti vzťahov. Ak si niekoho obľúbite ste starostlivý a láskavý. Ak však nenájdete emocionálnu rovnováhu, väčšinou Vás to veľmi rozhodí.  Musíte si dávať pozor na žiarlivosť a netrpezlivosť. Máte umelecké nadanie, ale aby ste dosiahli úspech je potrebné vyvinúť veľa úsilia. 

A – Ak Vaše meno obsahuje písmeno A, dáva Vám vibrácie človeka, ktorý je neustále nápomocný svojmu okoliu. Ak niekto potrebuje poradiť, viete byť výborný poradca. Čo chcete to väčšinou aj dostanete. Vďaka tomu sa pri Vás ľudia cítia pohodlne. Pokiaľ sa jedná o lásku ste realista, hoci mnohí by mohli tvrdiť opak. Ste charizmatický človek, ktorý je často obklopený priateľmi. Ste radi stredobodom pozornosti a máte vlastný štýl, ale veľmi Vám záleží na názore okolia. Vždy sa usilujete o rovnováhu.  

N – Ľudia s písmenom N v mene majú sami na seba vysoké nároky a očakávajú od seba len to najlepšie. Jedným z ich hlavných cieľov je mať úspešný pracovný život. Dokážu si udržať vzťah a aby sa nedošlo k nedorozumenia s okolím prejavujú svoje emócie veľmi zreteľne. Žijú v danej chvíli a sú skvelými poslucháčmi. Musia sa poučiť z vlastných chýb aby ich už nikdy nezopakovali a dokážu prekonať všetky ťažkosti, ktoré im do cesty život postaví.

Bohdan

Herec:   Bohdan Tůma

Slovenský huslista a dirigent – Bohdan Warchal 

Spisovatelia: Bohdan Ulašin, Bohdan Dlouhý .. 

Filmový režisér – Bohdan Sláma

Mesto na Ukrajine: Bohdan  

Meno  v tradičnom čínskom jazyku – 天啊

Meno v zjednodušenom čínskom jazyku –  天啊

Meno v hebrejskom jazyku –  אוי אלוהים

Meno  v japonskom jazyku –  なんてこった

Meno v arabskom jazyku – يا إلهي

Meno v gréckom jazyku – ω Θεέ μου

« Späť na Význam mena