Význam mena Lesana

« Späť na Význam mena

Lesana 05.05.

Aktívnym číslom tohto mena je  7 – označuje vzorec, ktorý vám pomáha pri raste a rozvoji:  duchovná, inteligentná, analytická, rezervovaná, informovaná, tajomná, intuitívna.

Toto meno má ukrajinský pôvod a jeho význam je “les”.

Meno Lesana vám dáva múdru, rýchlu, analytickú myseľ. Často prežívate vnútorné turbulencie pri neschopnosti povedať, čo máte na mysli a potom trpíte veľkou osamelosťou kvôli nedorozumeniam.  Sú chvíle, keď je pre vás oveľa jednoduchšie vyjadriť svoje hlbšie myšlienky a pocity písaním ako verbálne. Svoje potešenie nájdete v literatúre a  v poézii.  Ste idealistka a máte  silnú túžbu slúžiť ľudstvu. Túžite po náklonnosti, ale málokedy nájdete niekoho, kto rozumie vašej povahe.
Hlboko vás dojímajú krásy života, najmä prírody. Máte tendencie správať sa náladovo – jednu minútu ste veľmi inšpirovaná, potom rezervovaná a depresívna. Vaše reakcie na ľudí sa líšia podľa toho, ako sa cítite. Inšpiruje vás povzbudenie od ostatných,  no podozrievate ich zámery. Máte filozofické kvality, snažíte sa  analyzovať a študovať veci do hĺbky a nebránite sa ani spiritualite pri hľadaní pravdy.  Vyžívate sa vo výskume a uprednostňujete vedecké fakty. Svoje schopnosti dokážete prejaviť v rôznych oblastiach. Dokážete efektívne riadiť ľudí v skupinách.
Vaše najpravdepodobnejšie povolanie:, historička, filozofka, spisovateľka, poradkyňa, herečka, umelkyňa

L – Ľudia s písmenom L v mene, sú skeptickí pokiaľ neobdržia jasný dôkaz toho čo počuli. Vždy sa všetkému odovzdajú na plno a ak je niečo v rozpore s ich vierou neváhajú sa pre svoje presvedčenie obetovať. Ak im niekto chce ukázať svoju lásku, náklonnosť či uznanie, musí tak učiniť skrz skutky – nie iba slová. Ide o bežné prejavy lásky ako napríklad objatia, nežné dotyky, spoločne strávené chvíle – jednoducho čokoľvek čo je možné vidieť a precítiť. Všetko čo tento človek robí, musí mať nejakú určenú hodnotu. Keďže je pre nich nesmierne dôležité mať romantický vzťah, ich ideálnym partnerom je niekto kto by ich mohol intelektuálne stimulovať. 

E – Ľudia, ktorí majú v mene písmeno E, sú veľkí intelektuáli a majú silnú potrebu svoje myšlienky zdieľať s inými ľuďmi. Pokiaľ ich partner nedisponuje dobrými komunikačnými schopnosťami, nebudú mať pre neho pochopenie a to isté platí aj o ostatných ľuďoch, ktorí  potom nemajú šancu na priateľstvo s nimi. Pokiaľ je to možné, snažia sa hádkam vyhýbať. Títo ľudia bývajú ambiciózni a majú sklon hromadiť, čo môže byť škodlivé. 

S – Ľudia s písmenom S v mene sú starostliví, citliví a zmyselní ľudia. Snívajú vo veľkom a vážia si súkromie. Sú nesmierne trpezliví. Väčšinu svojho života strávia honom za potešením. Sú to romantickí idealisti ktorý na „toho pravého“ či „tú pravú“ budú trpezlivo čakať pokiaľ nevstúpi do ich života. Vedia ako z ľudí dostať ich objektívne názory. Niekedy nevedia ako sa vysporiadať s ťažkosťami a radšej niekoho požiadajú o radu než aby dôverovali svojim vlastným úsudkom a rozhodnutiam.

A – Ak Vaše meno obsahuje písmeno A, dáva Vám vibrácie človeka, ktorý je neustále nápomocný svojmu okoliu. Ak niekto potrebuje poradiť, viete byť výborný poradca. Čo chcete to väčšinou aj dostanete. Vďaka tomu sa pri Vás ľudia cítia pohodlne. Pokiaľ sa jedná o lásku ste realista, hoci mnohí by mohli tvrdiť opak. Ste charizmatický človek, ktorý je často obklopený priateľmi. Ste radi stredobodom pozornosti a máte vlastný štýl, ale veľmi Vám záleží na názore okolia. Vždy sa usilujete o rovnováhu. 

N – Ľudia s písmenom N v mene majú sami na seba vysoké nároky a očakávajú od seba len to najlepšie. Jedným z ich hlavných cieľov je mať úspešný pracovný život. Dokážu si udržať vzťah a aby sa nedošlo k nedorozumenia s okolím prejavujú svoje emócie veľmi zreteľne. Žijú v danej chvíli a sú skvelými poslucháčmi. Musia sa poučiť z vlastných chýb aby ich už nikdy nezopakovali a dokážu prekonať všetky ťažkosti ktoré im do cesty život postaví. 

Lesana

Herečka:   Lashana Lynch

Meno v zjednodušenom čínskom jazyku –  莱萨纳

Meno  v hebrejskom jazyku –  לסנה

Meno  v japonskom jazyku –  レサナ

Meno v arabskom jazyku – ليسانا

Meno v gréckom jazyku – Λεζάνα

Meno v gruzínskom jazyku – ლესანა

« Späť na Význam mena