Význam mena Vanda

« Späť na Význam mena

Vanda 07.02.

Aktívne číslo tohto mena je 6 – veselá, štedrá, harmonická, nežná.

Meno Vanda má taliansky pôvod a znamená “kmeň vandalov”. 

Ste kreatívna, ambiciózna  a umelecky orientovaná. Oceňujete dobrú hudbu, literatúru, umenie, drámu a filozofiu. Často sa snažíte dostať do popredia,  získať si uznanie a nájsť si cestu k úspechu. Nič vám nezabráni dosiahnuť to, čo chcete a ste preto schopná obetovať úplne všetko. Bývate rezervovaná,  ale vo vašom osobnom živote, si ostatní túto rezervovanosť a zdržanlivosť často mýlia s chladom a nedostatkom citu. Keďže pre vás nie je ľahké podeliť sa o svoje hlbšie myšlienky a ideály s ostatnými, vo svojom úzkom kruhu máte len pár vybratých priateľov, s ktorými sa cítite najlepšie. V obchodnom svete je vaša rezervovanosť výhodná, pretože pôsobíte autoritatívnejšie. Pokiaľ ide o podnikanie bývate veľmi úspešná. Ste idealistický analyzátor a všetko zvyknete študovať do hĺbky. Vyžívate sa vo výskume a uprednostňujete vedecké fakty. Ste vynikajúca pokiaľ ide o akciové trhy,  ktoré zahŕňajú úzku spoluprácu so štatistikami. Máte silný zmysel pre spravodlivosť. Túžite po nehe a láske a záväzok beriete veľmi vážne. Ste výborným rodičom. Máte skvelú intuíciu, ale musíte byť opatrná, pretože vaša živá predstavivosť, vám môže sťažiť oddelenie pravdy od klamstva. 

V – Ľudia, ktorí majú vo svojom mene písmeno V, sú dominantní zábavní a milujú slobodu. Sú to ľudia, ktorí vedia čo chcú, neboja sa výzvy a majú vysoké očakávania od iných ľudí. V krátkom čase dokážu veľmi rýchlo analyzovať človeka, čo do veľkej miery využívajú aj v partnerskom živote. Priťahujú ich ľudia, ktorí vytŕčajú z davu.  

A – Ak Vaše meno obsahuje písmeno A, dáva Vám vibrácie človeka, ktorý je neustále nápomocný svojmu okoliu. Ak niekto potrebuje poradiť, viete byť výborný poradca. Čo chcete to väčšinou aj dostanete. Vďaka tomu sa pri Vás ľudia cítia pohodlne. Pokiaľ sa jedná o lásku ste realista, hoci mnohí by mohli tvrdiť opak. Ste charizmatický človek, ktorý je často obklopený priateľmi. Ste radi stredobodom pozornosti a máte vlastný štýl, ale veľmi Vám záleží na názore okolia. Vždy sa usilujete o rovnováhu.  

N – Ľudia s písmenom N v mene majú sami na seba vysoké nároky a očakávajú od seba len to najlepšie. Jedným z ich hlavných cieľov je mať úspešný pracovný život. Dokážu si udržať vzťah a aby sa nedošlo k nedorozumenia s okolím prejavujú svoje emócie veľmi zreteľne. Žijú v danej chvíli a sú skvelými poslucháčmi. Musia sa poučiť z vlastných chýb aby ich už nikdy nezopakovali a dokážu prekonať všetky ťažkosti ktoré im do cesty život postaví. 

D – Ak Vaše meno obsahuje písmeno D, dáva Vám vibrácie vášnivého, ale lojálneho človeka. Ak sa pre niečo rozhodnete, takmer vždy to dotiahnete do konca a to sa týka aj záležitosti vzťahov. Ak si niekoho obľúbite ste starostlivý a láskavý. Ak však nenájdete emocionálnu rovnováhu, väčšinou Vás to veľmi rozhodí.  Musíte si dávať pozor na žiarlivosť a netrpezlivosť. Máte umelecké nadanie, ale aby ste dosiahli úspech je potrebné vyvinúť veľa úsilia. 

Vanda

Herečky:   Vanda Hybnerová, Vanda Lee

Speváčka: Vanda Jackson

Kniha:  Vanda (Karel May)

Film:  Vanda (1970)

Meno v zjednodušenom čínskom jazyku –  万达

Meno  v hebrejskom jazyku –  וונדה

Meno  v japonskom jazyku –  ワンダ

Meno v arabskom jazyku – واندا

« Späť na Význam mena