Význam mena Zora

« Späť na Význam mena

Zora 22.01.

Aktívne číslo tohto mena je 6 – veselá, štedrá, harmonická, nežná.

Meno Zora má slovanský pôvod a znamená „východ slnka“.  

Ste kreatívna a umelecky orientovaná. Oceňujete dobrú hudbu, literatúru, umenie, drámu a filozofiu. Často dobrovoľne pracujete na občianskych projektoch.   Ste rezervovaná,  ale   vo vašom osobnom živote, si ostatní   túto rezervovanosť a zdržanlivosť často mýlia s chladom a nedostatkom citu.  Keďže pre vás nie je ľahké podeliť sa o svoje hlbšie myšlienky a ideály s ostatnými, vo svojom úzkom kruhu máte  len pár vybratých priateľov, s ktorými sa cítite najlepšie.   V obchodnom svete je vaša rezervovanosť  výhodná, pretože pôsobíte autoritatívnejšie.  Pokiaľ ide o podnikanie bývate veľmi úspešná. Ste idealistický analyzátor a všetko zvyknete študovať  do hĺbky. Vyžívate sa vo výskume a uprednostňujete vedecké fakty. Ste vynikajúca pokiaľ ide o akciové trhy,  ktoré zahŕňajú úzku spoluprácu so štatistikami. Máte silný zmysel pre spravodlivosť.  Ste výborným rodičom. Máte skvelú intuíciu a môžete byť dokonca jasnovidkou!  Napriek tomu musíte byť opatrná, pretože   vaša živá predstavivosť,  vám môže sťažiť oddelenie pravdy od klamstva. 

Z – Ľudia, ktorí majú v mene písmeno Z, sú veľkorysí a viac myslia na iných ako na seba. Sú výbornými spoločníkmi. Dokážu si poradiť aj s náročnejšími problémami a ísť ďalej. Mali by sa naučiť plniť svoje sny a nápady, inak budete trpieť depresiami.

O – Každý kto má v mene písmeno O si neskutočne váži lásku a lojalitu. Sú veľmi kreatívni a majú úžasnú predstavivosť. Hoci pôsobia ako tichí a utiahnutí ľudia len zriedkakedy ich nájdete slobodných, pretože ich zo srdca baví zdieľať svoj čas s ich partnerom. Ich hlavnou prioritou je udržanie vzťahu čo však často môže viesť k prehnanej majetníckosti. Dokážu perfektne pracovať s časom, energiou či peniazmi čo im pomáha udržať sa na vrchole i v najobtiažnejších situáciách.  Najviac ich motivuje ich túžba mať rodinu – dodáva im to zmysel do života.

R – Človek s písmenom R v mene je neuveriteľne inteligentnou osobou ktorá sa dokáže dostať zo všetkých problémov. Bez zaváhania si prizná vlastné chyby a vyjadrí svoj názor ak ho niečo trápi. Nie je citlivý. Vo vzťahu hľadá niekoho kto sa mu vyrovná po fyzickej aj intelektuálnej stránke. Je pre nich nesmierne dôležité naučiť svoje okolie robiť veci lepšie. Berú to ako svoju povinnosť, hoci okolie to tak často nemusí vnímať.  

A – Ak Vaše meno obsahuje písmeno A, dáva Vám vibrácie človeka, ktorý je neustále nápomocný svojmu okoliu. Ak niekto potrebuje poradiť, viete byť výborný poradca. Čo chcete to väčšinou aj dostanete. Vďaka tomu sa pri Vás ľudia cítia pohodlne. Pokiaľ sa jedná o lásku ste realista, hoci mnohí by mohli tvrdiť opak. Ste charizmatický človek, ktorý je často obklopený priateľmi. Ste radi stredobodom pozornosti a máte vlastný štýl, ale veľmi Vám záleží na názore okolia. Vždy sa usilujete o rovnováhu. 

Zora

HerečkyZora Kolínska, Zora Casebere

Speváčky: Zora Kolínska, Zora Young

Film: Zora (2020)

Meno v zjednodušenom čínskom jazyku –  佐拉

Meno  v hebrejskom jazyku –  זורה

Meno  v japonskom jazyku –  ゾラ

Meno v arabskom jazyku – زورا 

Meno v gréckom jazyku – Ζώρα

« Späť na Význam mena