RIDER WHITE TAROT - Malá arkána 10 poharov

Desať pohárov

Karta desať pohárov  predstavuje úspešné dosiahnutie svojich cieľov, harmonické  spoločenstvo, lásku, priateľstvo, zmysel pre rodinu, svadbu.

Pohár – symbol citov, plodnosti, svätý grál, naplnenie, radosť

Dúha – spojenie,  súlad medzi nebom a zemou

Šťastný pár –  pospolitosť, vďačnosť

Tancujúce deti – bezstarostnosť, rodina, veselosť

Dom – šťastný domov, bezpečie, ochrana

Karta desať pohárov znamená splnenie a dosiahnutie všetkého, čo sme si želali. Táto karta predstavuje radostný a uspokojivý koniec dlhej cesty, kde všetko naše úsilie, práca a obete nám priniesli to, čo sme si predstavovali.

Na karte môžeme vidieť šťastnú rodinu, ktorá si užíva svoj čas spolu a oslavuje svoje úspechy. Všetci sú spokojní a šťastní a zdá sa, že nič nemôže prekaziť ich spokojnosť. Hora desiatich zlatých pohárov na pozadí symbolizuje splnenie a hojnosť, ktorú si rodina užíva.

Karta Desať pohárov nám hovorí, že sa nachádzame v období spokojnosti. Môže to byť čas, keď sa vám podarilo dosiahnuť cieľ, ktorý ste si dlho priali, alebo keď sa vaša práca a úsilie vyplatili. Táto karta tiež môže ukázať, že je dôležité udržiavať dobré vzťahy s blízkymi, aby sme sa mohli tešiť zo života a jeho darov.

Pri karte desať pohárov si uvedomíme, že to čo sme si želali, sa už stalo skutočnosťou. Je čas oslavovať a užívať si svoje úspechy, no zároveň si uvedomiť, že musíme byť pripravení na ďalšie výzvy.

V každom prípade, karta desať pohárov nám prináša radosť, spokojnosť a pocit úplnosti. Ak sa vám táto karta objaví v tarotovom výklade, napovedá to o tom, že ste si zaslúžili dosiahnuť to, čo ste si želali. Buďte vďační za to, čo máte a buďte otvorení pre ďalšie príležitosti a výzvy, ktoré vám život prináša.

RIDER WHITE TAROT - Malá arkána 10 poharov
RIDER WHITE TAROT – Malá arkána 10 poharov